طنز

بیـــانکـــا ترامـــپ در جمـــع شـــکننده هـــای وضـــو

قـد و بالای بیـانکـای جـوان با لبـاسـهای نیمـه عـریانش وضـوی خـادمـان حـرمـین شـریفـین و دل عـاجـزه هـایشـان را شـکسـتاند
بیانکا ترامپ دختر جوان ، خوش قیافه و سکسی پوش رئیس جمهور ایالت متحده امریکا با ادا های دلبرانه و لباسهای شهوت برانگیزش برای مدت سه روز وضوی خادمان حرمین شریفین را شکستانده و قبله مسلمین را باطل کرد.
برای جلوگیری از چنین چیزی در آینده خادمان حرمین شریفین مبلغ یکصد ملیون دالر امریکایی به بیانکای جوان تحفه داده و در مقابل ازش خواسته اند که در آینده اگر باز هم میل سفر قبله مسلمین به سرش زد با آن پول برایش لباس مناسبتری بخرد.
در نگاه اول این موضوع باعث ناراحتی مسلمانان جهان شده و حاتم بخشی یکصد ملیون دالر شیخان عرب را که در حقیقت قسمت زیادش از عواید زیارت حج مسلمانان بدست می آید را بباد انتقاد گرفته میگویند این پول می توانست برای سیر کردن شکم هزاران طفل گرسنه در جهان اسلام به مصرف می رسید.
اما اگر از زاویه دیگری به موضوع نگاه کنیم این اقدام خادمان حرمین شریفین خیلی هم غیر مسولانه و خلاف شرع اسلام نیست چونکه اگر بار دیگر باز هم برای مدت سه روز وضوی خادمان حرمین شریفین ذریعه بیانکای جوان شکستانده شود که در نتیجه قبله مسلمانان باطل و طاعات و عبادات ملیارد ها مسلمان در سراسر کره زمین بی نتیجه شده و ثمره آنها از بین خواهد رفت.
حالا اگر قیاس کنیم که در اثر این حادثه ناگوار برای سه روز در سراسر جهان عبادات سه ملیارد مسلمان باطل گردد که اگر هر مسلمانی در مقابل یکروز عبادت و پنج وقت نماز یک جریب زمین بهشت و ده دانه درخت خرما بدست آورد پس ضرری که ازین ناحیه متوجه جهان اسلام می گردد به مراتب بالاتر از آن صد ملیون دالریست که شیخان عرب به بیانکای جوان بخشیده اند حتی بیشتر از سی و شش ملیارد دالری که خادمان حرمین شریفین سالانه از طریق زیارت حج از مسلمانان جهان بدست می آرند.
پس مسلمانان جهان باید ممنون و مرهون سنجش عاقلانه و مسولانه خادمان حرمین شریفین باشند که ایشان با این اقدام خودگذرانه شان خود را از لذت دیدن قد و بالای سکسی بیانکای جوان محروم ساخته ولی در مقابل دریافت زمین های بهشت و درختان خرما را برای برادران و خواهران مسلمان شان ممکن گردانیده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا