طنز

تقــدیر از وزیر دفــاع

جلالتماب اشرف غنی به سرپرست وزارت دفاع ملی و سایر مسولین امنیتی کشور مدال های افتخاری اهدا فرمود !
همه میدانیم که از دیر زمانی بدینسو نیرو های دفاعی و امنیتی کشور در جبهات نبرد علیه دشمنان قسم خورده کشور روز های بسا سخت و دشواری را سپری میکنند که بدون حمایت همه جانبه عملی و معنوی افسران و فرماندهان نظامی چنین چیزی اصلا امکان پذیر نخواهد بود.
قرار گزارشات واصله از جبهات جنگ اکثر فرماندهان قوای دفاعی و امنیتی کشور نه تنها به حمایت عملی و معنوی سربازان شان در جبهات نبرد اکتفا ورزیده بلکه خودشان اکثرا با محاسن سپید عینک ذره بینی به چشم و عصا در دست دوشادوش سربازان شان در نبرد های خونین اشتراک ورزیده و نوکران بیگانه را به سزای اعمال شان میرسانند.
درین راستا باید از فداکاری ها و جانفشانی های شبانه روزی محترم معصوم استانکزی رئیس امنیت ملی کشور و سرپرستان محترم وزارت دفاع ملی و وزارت داخله نام برد که همگی از ماه ها بدینسو خانه و کاشانه شان را به قصد جبهات نبرد ترک گفته اند و با سربازان دلیر شان یکجا نان و پیاز با آب جوی نوش جان میکنند.
جناب استانکزی که در اثر کهولت و خرابی وضع جسمی توان برداشتن سلاح را ندارد اما با آنهم مسولیت افغانی و اسلامی اش را به شیوه دیگر و با زدودن گرد و خاک نبرد از چهره سربازان جان برکف و تهیه غذا و شستن لباس برای آنها ادا میکند.
پس جاه دارد که زعیم گرانقدر کشور جلالتماب الحاج محمد اشرف غنی از فداکاری های شبانه روزی ایشان با اعطای مدال های افتخاری شاه شجاع قدر دانی کرده و به نیابت ملت افغان از ایشان سپاسگزاری و امتنان بنماید.
با تقــــــــــــدیم حـــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا