خبر و دیدگاه

نبیل به استانکزی: از توطیه‌سازی پرهیز کن

در هفته اول ماه میزان سال جاری، رییس عمومى امنیت‌ملی افغانستان از طریق یکی از روسای ادارات امنیت‌ملی، برایم پیام فرستاد که فعالیت‌های “محور مردم افغانستان” را کاهش دهید در غیر صورت، به خاطر افشاسازی اسناد پیرامون سازمان استخباراتی پاکستان (آی، اس،ای) که سال پار از طریق رسانه‌ها توسط شما، صورت گرفت، برای‌تان دوسیه‌سازی می‌کنیم.

این حرف را آقای استانکزی در حالی مطرح می‌کند که محور مردم افغانستان به عنوان یک اپوزسیون برای بازگشت به مشروعیت و قانونیت مبارزه می‌کند و در چارچوب قانون، مبارزه خود را انجام می‌دهد.

اینک پاسخ من برای آقایون رئیس عمومى امنیت ملى و رییس‌جمهور این است که ما ضد این نظام نیم بند نیستیم؛ مردم برای برپایی این نظام نسبت به شما، قربانی‌های زیاد داده‌اند.

فعالیت محور مردم افغانستان به منظور تحقق بخشیدن بازگشت مشروعیت است. بنابراین به جای اینکه شما علیه دشمنان سازمان استخباراتی ( آی، اس،آی) دوسیه‌سازی و توطیه کنید علیه کسانی که همدست و همکار فعال ( آی، اس، آی) در داخل دولت اند و روزانه از مردم افغانستان قربانی می‌گیرند به وظایف خود عمل کنید تا مردم از این بیش قربانی سهل انگاری تان نگردند.

بنأ باید از سیاست توطیه‌سازی پرهیز کنید و اداره امنیت ملى افغانستان را که مربوط همه مردم افغانستان است، سیاسى نسازید.

و پیش ازاینکه ناوقت شود در تلاش نجات دادن مردم باشید. پیش از گذشت وقت به خود آیید!

من عاشق خاک و میهن خود هستم و متعهدانه به این سرزمین، شرایط حساس کشور را درک می‌کنم در غیر حرف‌های زیادی برای گفتن و مطرح کردن دارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا