خبر و دیدگاه

وایســرای امــریکــایی کــابل

 
ســرزنش وایســرای امــریکــایی کــابل به فــرزندان ناخــلف و بیکــاره اش
پسـر کـو ندارد نشـان از پدر ، تو بیگانه خوانش مخوانش پسر
بدون شک داشتن فرزندان ناخلف بزرگترین جزای خداوندی برای یک پدر است و ازین رو من بر بخت بدم گریسته و به دوستان و اقاربم که صاحب فرزندان صالح و نیکو سیر اند حسرت برده و به روزگار لعنتی نفرین می فرستم.
غنی جان و عبدالله جان فرزندان ناخلفم !
فراموش نکنید که پدر تان برای انجام مسولیت بزرگی از طرف دولت ایالات متحده امریکا درینجا فرستاده شده که برای انجام آن ملیارد ها دالر پول مالیه شهروندان امریکایی هر روز درینجا به مصرف میرسد.
اگر شما فرزندان صالح ، عاقل و خردمند می بودید می توانستید بخوبی پدر تان را در انجام این ماموریت بزرگ کمک و یاری کنید اما متاسفانه که شما چنان غرق در دنیای طفلانه خود هستید که به جز جنگ و دعوی های کودکانه و پرت و پوست کردن همدیگر فکری دیگری در سر ندارید.
گرچه که سن و سال تان ایجاب چنین چیزی را نمیکند اما متاسفانه که فقدان رشد و تکامل روحی شما را در جایگاه بد تر از کودکان خورد سال قرار داده تاجایکه دو سال پیش بیچاره کاکا کری تان جهت آشتی دادن و رفع خصومت های طفلانه شما چند بار باید قبول زحمت فرموده از امریکا به کابل می آمد.
علاوه بر خصلت های کودکانه تان شما آنقدر کودن و نادانید که در مدت بیست سال اقامت در یک کشور شرقی و اسلامی هنوز هم با مبادی عقیدتی و فرهنگی این جامعه آشنایی اندک پیدا نکرده و از فرط حماقت و بی اطلاعی یکی تان حسین را نواسه خدا خطاب میکنید با وجودیکه بار ها برایتان تذکر داده بودم که اینجا سرزمین اسلامیست و خدای مسلمانان مانند خدای ما زن و بچه ندارد و دیگر تان با آرایش غلیظ زنانه و لباس های فیشنی در محضر عام ظاهر شده و باعث ایجاد سوتفاهمات میان مردم میگردید.
جنگ وخصومت های طفلانه ، بیکارگی و عدم لیاقت و کاردانی تان باعث آن شده که حریفان شمشیر از نیام بیرون آورده و در مقابل پدر تان دست به بغاوت و سرکشی از فرامین حکومتی میزنند و شما با وجود پدر مقتدر چون حمایت مردمی ندارید مجبور به عقب نشینی و مدارا با حریف میگردید.
اما من دیگر تحمل این وضع رقتبار را ندارم و به جرم اینهمه حماقت و بی عرضگی های بی پایان شما سر از امروز جیب خرچی هایتان را قطع میکنم و دیگر بدون اجازه صریح من حق تماس و ارتباط با هیچ کسی را ندارید و در همه امور زندگی اول از من کسب اجازه نموده بعد بکار اقدام میکنید در غیر آن روزی خواهد رسید که مجبور شوم شما را عاق کرده و از خانه بیرون اندازم که تا در زیر پل سوخته در جماعت مطابق شان و منزلت تان اقامت گزینید.
با تقــــــــــــديم حـــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا