طنز

اعــلان تجــارتــی

شــرکــت ســهامــی برادران گلطــاعــش تولــید کــننده و وارد کــننده انواع و اقســام واســکت هــای انتحــاری
شرکت سهامی برادران گلطاعش تولید کننده انواع و اقسام واسکت های انتحاری در وطن و وارد کننده واسکت های انتحاری ، مواد منفجره ، بمب ها و مین های مقناطیسی و مواد کیمیاوی لازم برای انفجارهای بزرگ از پاکستان و کشورهای عربی می باشد.
شرکت سهامی گلطاعش برای هموطنان مسلمان به هر مناسبتی واسکت ها ، کمربند ها ، لنگوته ها و بالاپوش های انتحاری تابستانی و زمستانی به رنگ ها و اندازه های مختلف به قیمت های مناسب عرضه میدارد ، شما اگر یکبار از اجناس مرغوب شرکت ما استفاده کنید دیگر هرگز از جای دیگر خرید نخواهید کرد.
شرکت سهامی گلطاعش در راستای خدمات اجتماعی به مناسبت برگشت حاجیان از زیارت بیت الله شریف یا مراسم عروسی ، شیرینی خوری ، ختنه سوری یا شب شش فرزندان تان انتحاری های مرد و زن ، پیر و جوان برای شادی و مسرت بیشتر مجالس شما خدمت تان با قیمت های خیلی مناسب تقدیم میدارد که انتحاری های مذکور فقط خود شان را منفجر کرده و به کسی دیگری آسیب نمی رسانند .
خدمات انتحاری سیاسی توسط پرسونل فنی با مواد منفجره قوی و موتر های کارولا برای انفجار مراسم مذهبی و یا گرد هم آیی های سیاسی نیز از طرف شرک ما برای علاقمندان محترم در اسرع وقت آماده انجام  کار شده و خواست های شما را بالا تر از حد تصور تان برآورده خواهد کرد.
با تقــــــــــــدیم حـــــــــــرمت
حقــــ(شـــمس الحــق)ــــانی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا