Uncategorizedخبر و دیدگاه

آگهی در مورد ایستگاه پژوهشی

تارنمای سرزمین آریان

arian

 

هدف اساسی نشریه ” سرزمین آریان ”  روشنگری برای همبستگی ، همزیستی ، دوستی وانسانگرایی است  . ازینرومسیر پایگاه آموزشی این تارنما را پیوسته ــ پژوهش ، تدقیق وبازشناسی ارزشهای تاریخی وفرهنگی و سیاسی مُتون کهن سرزمین پرافتخار نیاکان ما تشکیل می دهد که نمای گنجینه مهرورزی وهویت فرهنگی تمام پارسی گویان سراسر جهان می باشد .

دوستان گرانقدرنشریه “سرزمین آریان ” آرزومند است که رسالت دانشورانه تاریخی وفرهنگی خویش را در پهلوی سایرتارنماهای پارسی زبان ، باکمال میل اداء نماید. اما ادایِ این رسالت بزرگ وانسانی نیازمند همکاری همه جانبه ای گروهی دانشمندان واهل خرد است .

بدین اساس از همه ی خردمندان ونویسندگان وآگاهان امور تمنا داریم که تا در این کارمشترک دانشی وپژوهشی سهم شایستۀ خویش را بجا آورند .  وازین راه وروش بتوانند اندیشه ها و کارنامه های دانشورانه ورویکرد های فکری خویش را به نسل جوان ودگراندیش برسانند.

به نشانی : sarzaminearyan@yahoo.com   با ما تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. افغانستان یک کشور بسیار عقب مانده و درد دیده می باشد. زخم های زیاد و عمیقی که بر تن نحیف افغانستان وارد شده ریشه در جهل و تفوق طلبی قومی دارد. این ویب سایت (سرزمین آریان) که تازه بفعالیت آغاز مینماید، کار خیلی خجسته و میمون میباشد. امید است که گردانندگان ویب سایت سر زمین آریان بتوانند گوشۀ و یا کنج تاریکی از افغانستان را روشن سازند. تا این روشنی به همکاری تمام دست اندرکاران نشرات آزاد بتواند به روشنائی سراسری بدل گردد تا افغانستان ستمدیده توان آنرا پیدا نماید در جاده خوشبختی و افتخار قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا