طنز

اســتیضاح گــران کــه خــود اســتهزا شــدند

نمــاینــدگــان کــه مــی خــواســتند مســولــین امنیتــی را به جــرم غــفلت وظــیفوی اســتیضاح کــنند خــود در اثر نا آشــنایی با مــواد قــانون اســاســی اســتهزا شــدند.
خــواهــی که دل دلــبر تو نرم شــود     در جــمع حــریفــان به تو دلگــرم شــود
زور و زاری منمــــا زر بفــــرســت     زر بر ســــر فــــــولاد نهــی نرم شــود
بسیار جای تاسف و تاثر است که در اثر قحط الرجالی در کشور اکثر وکلا در مجلس نمایندگان حتی از سواد خواندن و نوشتن نیز محروم اند که فقط می توانند کتاب های عکس دار را بخوانند و یگانه دلیل که ایشان منحیث نماینده مردم به مجلس نمایندگان را پیدا کرده اند تونایی مالی شان برای خرید رای مردم بوده که ما امروز شاهد نتایج ذلتبار آن معاملات ننگین ایشان می باشیم.
در قانون اساسی ماده چارصدو بیست بند سی و نه به صراحت آمده که :
نمایندگان مجلس می توانند وزرای کابینه را که در اثر کم کاری ، سهل انگاری و یا غفلت وظیفوی بدون عذر شرعی وظایف محوله شان را به صورت درست انجام نداده باشند جهت استیضاح به مجلس نمایندگان احضار کنند.
حالا حتی یک شاگرد صنف اول مکتب که اندک سواد خواندن و نوشتن داشته باشد می داند که نظر به این ماده قانون وزرای که در اثر کدام عذرشرعی مرتکب غفلت وظیفوی گردیده باشند این قانون شامل حال شان نبوده و ایشان از پیگرد قانونی معاف می باشند.
ما که الحمد للله همه مسلمانیم و باورمندیم که مرگ و زندگی ، مریضی و صحتمندی همه از جانب خداوند است و کسی که در اثر یک مریضی مثلا مرض بیخوابی به وظیفه محوله اش بصورت شاید و باید رسیدگی نتواند از پیگرد قانون معاف است چونکه در حقیقت خداوند متعال که آن مرض را شامل حال وی کرده مسول غفلت وظیفوی وی می باشد.
درینجا مقصرین اصلی همان طالبان و داعشیان لعنتی اند که با وجود سر دادن شعار اسلام  رعایت حال بندگان خدا را نکرده و خلاف حکم الهی سه مریض را که عذر شرعی داشتند غافلگیر نموده و در هنگام که ایشان غرق در خواب بودند سیصد مریض دیگر را بیرحمانه به قتل رسانیدند.
پس اکنون نمایندگان محترم اگر اندک عقل سلیم انسانی و وجدان بیدار دارند به جای استیضاح وزرای بیچاره و مریض طالبان و داعشیان خونخوار را که خلاف شرع عمل کرده اند ذریعه برادران شان کرزی و احمدزی و اتمر در مجلس نمایندگان احضار نموده به حکم شریعت غرای محمدی سنگسار نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا